Црна annealed жица

Краток опис:

Материјал: Q195 / Q235

дијаметарот на жицата (mm): 0.3 ~ 6.50

Цврстина на истегнување (MPa): 350-480

На пакет: 1кг-500kgs / пластична фолија внатре и ткаени (Хесен) кеси надвор

За аплицирање: обврзувачки за изградба, ткаење жица мрежа


детали за производот

Тагови производ

Ниска употреба на јаглерод (основни жица / им жица / балирање жица / ЦРНА annealed жица, железо жица) ДЕЛ

мерач Не

SWG

BWG

AWG

ДОСТАПНИ ВО ПОЦИНКОВАНИ & ПВЦ обложени

во

mm

во

mm

во

mm

3-28

0,252-0,0145

6,401-0,376

0,259-0,014

6,58-0,36

0,229-0,013

5,83-0,321

 Пакување во котури со пластична филм внатре и пластични ткаени ленти надвор или се предмет на барање.

Црна annealed жица


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !