Контакт - Тијанџин ChunYuan жица производи Co, Ltd

Контактирајте не

Тијанџин ChunYuan жица производи Co, Ltd

адреса

Бр 78 St Zhongfangqian,

Дестилирана Хебеј, Тијанџин, Кина 300241

Е-пошта

admin@tjcywires.com

телефон

Тел:  +86 22 2643 1293 

Факс: +86 22 2643 4660 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !