1 x 19 Strand galvanizuar

Përshkrim i shkurtër:

fillesë çeliku e galvanizuar

Materiali: Q195, Q235,45 #, 60 #, 65 #, 70 #, 80 #, # 82B

Numri i telave: 7 dhe 19

Diametër tela (mm): 3.0 ~ 20.00

Forca elastik (MPA): 1175 ~ 1860

Paketa: mbështjell druri

Aplikimi: galvanizuar tela çeliku fije floku / guy wire wire / qëndrimi

është përdorur për ACSR Core, duke tërhequr pol, dirigjent lart, të Dërguarit

teli, tela Static, Guy tela, kabllo Guide hekurudhor


Detail Product

Produkt Tags

                                                    Hot-zhytur galvanizuar floku-ASTM A475-03

                              (IEC60-888, BS183 me shtresë BS443, JISG3537-94, AS2841-86, AS1222-1)

STRUKTURA

Fillesa SIZE FUSHA / mm

SINGLE WIRE SIZE FUSHA / mm

MIN.BREAKING LOAD / Mpa

PESHA NOMINALE / 100m

1 * 19

5,00-20,00

1,00-4,00

1270

1370

1470

1570

12,42-198,76

ZINC PESHA: 100g / m 2- 270g / m 2

 

 ASTM-A475-03

Galvanizuar Fillesa STEEL

inç Strand Diametri

inç veshura Diametri

Tela Per Strand

StrandWeight / 1000 paund FT

1/2

.100

19

504

9/16

0,113

19

637

5/8

0,125

19

796

3/4

0,150

19

1155

7/8

0,177

19

1581

1

0,200

19

2073

 

 

MINIMALE STRENGTH BREAKING
në paund

PESHA minimum prej
veshja OZ./SQ. FT.

Utilities Grade

Grade përbashkët

Siemens Martin Grade

Lartë Forca Grade

Extra Lartë Forca Grade

Klasa A

Class B

Class C

-

7620

12700

19100

26700

0.7

1.4

2.1

-

9640

16100

24100

33700

0.8

1.6

2.4

-

11000

18100

28100

40200

0.85

1.7

2.55

-

16000

26200

40800

58300

0.9

1.8

2.7

-

21900

35900

55800

79700

0.9

1.8

2.7

-

28700

47000

73200

104500

1.0

2.0

3.0


Paketimi në makinë prej druri ose bateri me ujë-provë materiale përbërë përfundoi. 

321eqew


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !