Tela zi annealed

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Q195 / Q235

Diametër tela (mm): 0.3 ~ 6.50

Elastik forca (MAP): 350-480

Pakoja: 1kg-500kgs / film plastike brenda dhe thurur (pëlhurë kërpi) qese jashtë

Aplikimi: detyrues për ndërtimin, gërshetim rrjetë teli


Detail Product

Produkt Tags

Ulët të karbonit (teli BAZE / detyrues teli / baling teli / BLACK annealed teli, hekuri tela) Seksioni

matës No

SWG

BWG

AWG

Në dispozicion në galvanizuar & PVC veshur

mm

mm

mm

3-28

0,252-0,0145

6,401-0,376

0,259-0,014

6,58-0,36

0,229-0,013

5,83-0,321

 Paketimi në spirale nga filmi plastik brenda dhe plastike të endura rrip jashtë ose objekt kërkese.

Tela zi annealed


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !