FAQs - Tianjin ChunYuan Wire Product Co, Ltd

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Jeni fabrika apo kompani tregtare?

Ne jemi të fabrikës

A japin mostra? A është e lirë apo ekstra? 

Ne mund të ofrojmë mostër për të ngarkuar të lirë, por nuk paguajnë koston e mallrave.

pse jeni zgjidhja më e mirë për ne?

Fabrika jonë ka më shumë se 20 vjet me teknologji të përparuar. Ne gjithmonë japim rëndësi të madhe për kontrollin e cilësisë nga fillimi deri në fund.

 

Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

pagesës TT apo LC terma

Sa kohë është koha juaj e ofrimit?

Në përgjithësi, ajo brenda 30 ditë pas marrjes së pagesës tuaj paraprakisht. Herën e ofrimit të veçanta varet nga sendet dhe sasisë së porosinë tuaj. 

A mund të prodhojnë sipas mostrave?

Po, ne mund të prodhojë nga mostrave ose vizatime teknike. Ne mund të ndërtojmë molds dhe ndeshjeve. Nëse keni një pyetje tjetër, pls ngurroni të na kontaktoni.

 

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !