Galvanizuar Wire ulët karboni Steel Core

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Q195, Q235,45 #, 60 #, 65 #, 70 #, 80 #, # 82B

Numri i telave: 7 dhe 19

Diametër tela (mm): 3.0 ~ 20.00

Forca elastik (MPA): 1175 ~ 1860

Paketa: mbështjell druri

Aplikimi: galvanizuar tela çeliku fije floku / guy wire wire / qëndrimi është përdorur për ACSR Core, duke tërhequr shtyllë, dirigjent lart, Messenger teli, tela Static, Guy tela, kabllo Guide hekurudhor


Detail Product

Produkt Tags

                                                      galvanizuar ulët teli Hot-zhytur core çeliku të karbonit për kabllo

KIMIKE compositon%

C

si

Mn

P

S

0,06-0,12

max 0,03

0,25-0,50

Max 0.045

Max 0.045

 

PARAMETRAT

SIZE / mm

ZINC COATING- g / m 2

Forca elastik / N / mm 2

TOLERANCA / mm

ENLONGATION / ≥

 

KLASA A

CLASS B

 

 

 

 

 

350-550

0,20-0,50

20

30

-

 

 

 

 

 

12%

0,60-0,80

40

60

-

1.00

100

120

± 0.05 / -0,03

1.20

120

150

0,06 / -0,04

1.50

150

180

 

0,08

-0,04

2.00

180

240

2.50

200

240

3.00

240

260

4.00

260

290

0,10

-0,06

5.00

260

290

6.00

260

290

Paketimi në bobina apo mbështjellje nga filmi plastik brenda dhe plastike të endura rrip jashtë ose objekt kërkese.

ff


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !