Galvanizuar Steel Wire

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Q195, Q235,45 #, 60 #, 65 #, 70 #, 72a, 82B

Diametër tela (mm): 0.2 ~ 7.0

Forca elastik (MPA): 250 ~ 2650

Zink veshura (g / m2): 10 ~ 450

Paketa: në spirale ose plastike rrotë / qese të endura ose qese pëlhurë kërpi mbulesë

Llojet Wire:

Hot zhytur galvanizuar tela të ulët të karbonit

Hot zhytur galvanizuar tela të lartë të karbonit

Elektro galvanizuar tela të ulët të karbonit

Elektro galvanizuar tela të lartë të karbonit


Detail Product

Produkt Tags

                                             ASTM- A641 / galvanizuar A641M-03-Hot-zhytur

PARAMETRAT

të ulët të karbonit

CARBON MEDIUM

CARBON HIGH

 

SIZE / mm

ZINC COATING-g / m 2

 

TOLERANCA / mm

 

forca elastik

CLASS A min. CLASS 4 min.

0.90

137

-

 

 

 

0,05

 

 

 

 

 

 

 

 

SIÇ KËRKOHET

1.00

153

-

1.20

168

-

1.40

183

-

1.60

198

-

1.80

198

-

1.90

214

-

2.00

214

366

 

 

 

0.10

2.30

229

366

2.50

244

366

2.70

244

366

3.00

259

366

   

3.40

259

366

3.80

275

366

 

 

0.10

4.10

275

366

4.50

275

366

4.90

305

366

5.30

305

366

Larger siç kërkohet

 

Deri 450 g / m 2

 

0.13

 

Paketimi në spirale nga filmi plastik brenda dhe plastike të endura rrip jashtë ose objekt kërkese. 

Galvanizuar Steel Wire


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !