Ngjitur Wire Mesh

Përshkrim i shkurtër:

Numri Modeli: 6

Materiali: Hekur i galvanizuar Wire, galvanizuar Iron Wire

Lloji: ngjitur rrjetë

Hole Formë: Square

Aperture: 1/4 "-6" 1/4 "-8" mm

Wire matës: 0.5mm-14mm

Color: Silver

Gjerësia: 0.5-2m

trajtimi sipërfaqësor: elektrike dhe hot zhytur galvanizuar, PVC veshura

Lloji i galvanizuar: galvanizuar pas saldim, galvanizuar para saldim

Gjatësia standarde roll: 30m dhe si përshtatur tuaj

Aplikimi: Fence Mesh

Të përshtatshme për: Kopshti, Fshat, rezidenciale, etj


Detail Product

Produkt Tags

Galvanizuar teli ngjitur rrjetë
Materiali: tela butë çeliku, elektro ose nxehtë zhytur tela çeliku galvanized.Stainless.
Diametri tel: BWG22-BWG16
Madhësia vrimë: 1/4 "-2"
Gjatësia: normalisht 30m
Lartësia: 0.5m-2m
Paketa: në letër i papërshkueshëm nga uji në role
Llojet gërshetim:
zhytur Hot galvanizuar pas ngjitur.
Hot zhytur galvanizuar ngjitur para.
Electro galvanizuar pas ngjitur.
Electro galvanizuar para ngjitur.

Specifikimi Lista e Ngjitur Wire Mesh

hapje

Wire Diametri

në inç

Në njësi metrike (mm)

1/4 "x 1/4"

6.4mm x 6.4mm

BWG22-BWG24

3/8 "x 3/8"

10.6mm x 10.6mm

BWG19-BWG22

1/2 "x 1/2"

12.7mm x 12.7mm

BWG16-BWG23

5/8 "x 5/8"

16mm x 16mm

BWG18-BWG21

3/4 "x 3/4"

19.1mm x 19.1mm

BWG16-BWG21

1 "x 1/2"

25.4mm x 12.7mm

BWG16-BWG21

1-1 / 2 "x 1-1 / 2"

38mm x 38mm

BWG14-BWG19

1 "x 2"

25.4mm x 50.8mm

BWG14-BWG16

2 "x 2"

50.8mm x 50.8mm

BWG12-BWG16

Shënim teknik:
1, Standard Roll Length: 30m; Gjerësia: 0.5m - 2.0m
2, Paketimi: Në letër i papërshkueshëm nga uji në rrotullon. Custom Sizes dhe Paketa dispozicion në kërkesë

 

Saldim TYPE 
1 Elektro begore galvanizuar ngjitur rrjetë teli
2 Electro galvanizuar pas rrjetë teli ngjitur
3 Hot-zhytur galvanizuar ngjitur para rrjetë teli
4 04 Hot-zhytur galvanizuar pas ngjitur rrjetë teli

Ngjitur Wire Mesh


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !